Серед довгого списку премії творів для підлітків «Кнігуру» двоє українців

Тридцять творів увійшли в “довгий список” Національного конкурсу на кращий літературний твір для підлітків “Кнігуру”, серед яких двоє українців – Володимир Аренєв (Київ) з твором «Душница» та Тетяна Корнієнко (Севастопіль) з текстом «Crazy».

Про це повідомляє офіційний сайт конкурсу.
У цьому році на конкурс надійшли роботи з 66 регіонів Росії і 13 зарубіжних країн. У “довгий список” потрапили твори авторів з Москви, Санкт-Петербурга, Калінінграда, Твері, Владивостоку, Барнаула, Омська, а також міст України, Казахстану та Ізраїлю.

За словами координатора проекту Ксенії Молдавської, як повідомляє Newsru, “цьогоріч було абсолютне переважання проблемних, реалістичних текстів, хоча серед номінантів є й фентезі, і містика, і казки, а також історична література та пізнавальні твори”.

 

“Короткий список” з 15 творів буде оголошений 18 грудня цього року. Остаточних переможців визначить журі зі школярів 10-16 років. Увійти в суддівську колегію може будь-який дітлах зазначеного віку, який зареєструється на сайті проекту.

Національний конкурс на кращий літературний твір для підлітків був заснований Федеральним агентством з друку та масових комунікацій і “Центром підтримки вітчизняної словесності”. Його призовий фонд у нинішньому, третьому за рахунком, сезоні складе 1 млн рублів.