Книга про «прокляття Майкла Джексона»: слава довела поп-короля до наркоманії та статевих проблем

У США у вівторок на прилавках магазинів з’явилася нова книга біографа Майкла Джексона Рендалла Саллівана, в якій відомий журналіст спробував простежити його шлях від дитинства, зльоту співочої кар’єри в 80-х роках до трагічної смерті в 2009 році.

Автор біографії описав історію клану Джексонів, запаморочливу славу, що обрушилася на поп-короля після виходу в 1982 році альбому Thriller, і її тяжкі наслідки – позбавлений дитинства Джексон в зрілі роки екстравагантним чином відвойовував втрачене. У книзі «Недоторканий: Дивне життя і трагічна смерть Майкла Джексона» перед читачем постає людина з важкою залежністю від сильнодіючих ліків, який міг не замислюючись витратити 250 тисяч доларів на один похід по магазинах.

Шопінг, подібно до наркотиків, був болезаспокійливим засобом для нього, відзначає Салліван. За відомостями журналіста, Джексон часто дзвонив своїм бізнес-партнерам та просив принести йому так багато готівки, що доводилося упаковувати їх в сумки значних розмірів.

За словами Рендалла Саллівана, Джексон фактично був великою дитиною, який, незважаючи на обридлі йому з часом виступи на сцені, не міг відмовитися від слави, пише ABC News. З виданої біографії випливає, що поп-король мріяв зніматися в кіно і навіть підбирав відповідні ролі, але йому відмовляли.

Через втрачений дитинства і постійної гонитви за ним у Джексона були і сексуальні проблеми, пише Салліван. На його думку, поп-короля не приваблювала як гомосексуальність, так і гетеросексуальність, він не був схильний і до педофілії, в якій його звинувачували в період гучного скандального процесу 2005 року. Швидше, він прагнув до асексуальности – втілення невинності і чистоти.

Зачарований образом вічної дитини Пітера Пена співак настільки вжився в цю роль, що згодом щиро наслідував її. Він навіть зробив пластичну операцію, щоб скопіювати кирпатий ніс актора Боббі Дрісколла, що послужив прототипом для створення образу Пітера Пена в однойменному мультфільмі 1953 року, який він також озвучив.

За матеріалами Newsru