Український письменницький десант у Коньяку

Напередодні Фестивалю Європейських літератур в місті Коньяк (15-18 листопада 2012 р.), на якому Україна цього року має статус почесного гостя, будуть проведені зустрічі з нашими письменниками в Парижі та Страсбурзі.

 

12 листопада о 18:00 розпочнеться зустріч Андрія КУРКОВА та Марії МАТІОС зі студентами та викладачами INALCO (Інститут іноземних мов та східних цивілізацій).

 

13 листопада Український літературний клуб запрошує на спілкування з Любком ДЕРЕШЕМ, Антоном КУШНІРОМ , Андрієм КУРКОВИМ та Марією МАТІОС, початок о 19:30, адреса Rue de Pelestine, 6.

 

14 листопада в Раді Європи відбудеться зустріч з українськими письменниками, загальний лейтмотив якої можна визначити як «Сучасна українська література на європейському шляху». Гостями Палацу Європи будуть Андрій КУРКОВ, Марія МАТІОС, Любко ДЕРЕШ та Антон КУШНІР.

Початок заходу о 17:30. Адреса: La Salle de Projection du Palais de l’Europe, Allee de la Robertsau, Strasbourg. Організатор – Асоціація MICT – Mouvement InterCulTurel. Для участі у зустрічі потрібно зареєструватися через електронну адресу mist@smatsch.org

 

Поїздку письменників у Францію підтримали фонди Ріната Ахметова «Розвиток України» та Арсенія Яценюка  «Відкрий Україну».

Друг Читача