Хелен Філдінг випустить третю книгу про Бріджит Джонс

Англійська письменниця Хелен Філдінг випустить третю книгу про Бріджит Джонс. Назва і деталі сюжету поки що не розголошуються. Відомо лише, що дія відбуватиметься в сучасному Лондоні, а йтиметься про черговий етап у житті Бріджит.

Про це пише The Daily Telegraph.

Книга надійде у продаж восени 2013 року. Права на її публікацію купило видавництво Jonathan Cape.

Перша книга про жительку Лондона, яка постійно потрапляє в безглузді ситуації, вийшла в 1996 році і називалася “Щоденник Бріджит Джонс”. Продовження – “Бріджит Джонс: грані розумного” – вийшло в 1999-му. Обидві книги були опубліковані у більш як 40 країнах. Усього було продано 15 мільйонів примірників.

Бестселери лягли в основу фільмів, перший з яких вийшов у 2002 році, а другий – у 2004-му. Бріджит Джонс зіграла американка Рене Зеллвегер, а її залицяльників – британські актори Х’ю Грант і Колін Ферт.

У 2009 році в ЗМІ з’явилася інформація про підготовку до зйомок третьої серії “Щоденників Бріджит Джонс”, в якій знову зіграє Рене Зеллвегер, Х’ю Грант і Колін Ферт. Повідомлялося, що в картині йтиметься про спроби Джонс, яка перейшла сорокарічний рубіж, завести дитину.

Згідно з інформацією на сайті IMDB, фільм називається “Дитина Бріджит Джонс”, а його зйомки ще не почалися.

Укрінформ