Читачка «50 відтінків сірого» розлучається з «нудним» чоловіком, який відмовляється виконувати її еротичні фантазії

Британська бізнесвумен, яка займає високий пост в одному з банків, подала на розлучення зі своїм чоловіком після того, як той відмовився виконувати її еротичні фантазії, навіяні прочитанням роману «50 відтінків сірого».

За словами Аманди Макалістер, адвоката 41-річної бізнесвумен, її клієнтка купила бестселер письменниці Е. Л. Джеймс в минулому році, як тільки він був опублікований. Юрист додала, що з його допомогою жінка вирішила оживити сексуальне життя зі своїм чоловіком. На думку захисниці, це перший випадок, коли книга стала причиною розлучення.

Адвокат підкреслила, що її клієнтка поскаржилася на консервативність чоловіка, який звинуватив її в захопленні «цією чортовою книгою». Крім того, за даними Макалістер, жінка стверджує, що чоловік ніколи не вітав її з Днем святого Валентина і не робив їй компліментів. Згідно законам Великобританії, перераховані претензії можна кваліфікувати як «нерозумну поведінку», що є однією з вагомих причин для розірвання шлюбу, пояснила юрист.

За її відомостями, цей позов може стати початком хвилі таких справ. За її словами, після прочитання «50 відтінків сірого» все більше британок називають своїх чоловіків нудними.

Книга «50 відтінків сірого» вийшла в світ у 2011 році і стала справжнім бестселером. По всьому світу книга була розпродана тиражем понад 60 мільйонів екземплярів.

The Daily Mail.