Словники Macmillan більше не будуть друкувати на папері

З нового року знамениті словники видавництва Macmillan будуть доступні виключно в онлайн-версіях. Зараз компанія завершує друк останніх тиражів паперових копій цих видань.

Проект по онлайн-публікації словників Macmillan був запущений в 2009 році і з тих пір електронні версії стали більш популярні у читачів, ніж паперові варіанти довідників. Головний редактор видавництва, Майкл Ранделл (Michael Rundell) заявив з ​​цього приводу: «Традиційний формат книги дуже обмежує, адже будь-який довідник зараз застаріває відразу після виходу з друку. А в цифровому форматі ми можемо дати нашим користувачам набагато більше. У той час, як друковані словники оновлюються приблизно раз на п’ять років, в онлайн-версії ми зможемо додавати нові слова на постійній основі, безперервно, відображаючи найактуальніші зміни в англійській мові».

Дослідження Macmillian показали, що більшість людей зараз отримують довідкову інформацію з інтернету, за допомогою своїх смартфонів, планшетів і комп’ютерів, і це стало причиною для однозначного рішення: майбутнє – за цифровими версіями словників видавництва.

Проект Macmillan Dictionary Online включає в себе безкоштовний англійський словник і тезаурус, а також блог з обговоренням найактуальніших «словникових» запитань і щотижневу колонку про нові слова і вирази.

 Pro-books