Еротичний роман побив рекорд «50 відтінків сірого»

Еротичний роман “Відбившись в тобі” (Reflected in You) японсько-американської письменниці Сільвії Дей перевершив бестселер Е Л Джеймс “50 відтінків сірого” за кількістю проданих примірників за перший тиждень. Як пише The Independent, за сім днів у Великобританії було продано більше 82 тисяч копій книг, випущених видавництвом Penguin.

 

Хоча роман Дей випередив за цим показником бестселер Е Л Джеймс, йому не вдалося піднятися на першу сходинку рейтингу, який веде компанія Nielsen BookScan. На першому місці значиться роман “Вільне місце” Джоан Роулінг (перший роман письменниці, розрахований на дорослу аудиторію), а на другому – “Втрачений символ” Дена Брауна .

 

“Відбившись в тобі” – фінальна частина трилогії Дей, яка розповідає історію романтичних стосунків мільярдера Гідеона Кросу і красуні Єви Тремвел. Як відзначає видання, книги Дей містять відвертий опис сексуальних сцен і, як і трилогія Е Л Джеймс, належать до категорії “порно для матусь” (так літературні критики описали романи Джеймс). “Відбившись в тобі” була випущена в США на початку жовтня і відразу вийшла в топ-продажі як серед паперових, так і електронних книг. Тільки в перший тиждень в Америці було продано 286 000 цифрових копій.

Lenta.ru