Американські видавництва постраждали від урагану Сенді

Американські видавництва були змушені призупинити свою роботу на невизначений термін через поруйнування, завдані ураганом Сенді.

Руйнівний ураган Сенді паралізував роботу видавничих будинків Нью-Йорка на цілий тиждень.

Галузеве видання Publishers Weekly, незважаючи на те, що його офіс залишився без світла та доступу в інтернет, за допомогою співробітників, які знаходяться в місцях, де є електрика і wi-fi, збирає інформацію про стан справ в нью -йоркських офісах провідних американських видавництв.

Офіси Macmillian закриті, у зв’язку з відсутністю електрики в знаменитому хмарочосі Flatiron, де розташоване видавництво. Однак склади видавця залишаються доступними, відкритими, і продовжують свою роботу. Така ж ситуація у видавництва Norton.

Електронна пошта Random House працює, проте, доступ до офісу видавництва обмежений у зв’язку з руйнуваннями в центрі міста.

Офіс видавництва Penguin тимчасово закритий, і ще не ухвалено рішення про те, коли він відновить свою роботу. Те ж саме можна сказати про Kensington і нью-йоркський підрозділ Barnes & Noble.

Офіси Hachette і Bloomsbury не працюють, однак зв’язок з видавництвами по електронній пошті залишається доступним, чого не скажеш про видавництво Abrams, яке залишилося зовсім без інтернету.

Видавництво McGraw-Hill закрило свої офіси не тільки в Нью-Йорку, але і в інших містах, включаючи Вашингтон.

Більшість інших видавництв в Нью-Йорку також закриті через повсюдне відключення електрики, і коли буде відновлена ​​робота в нормальному режимі – наразі невідомо.

Pro0-books