Букридер за 10 євро презентували на Франкфуртському ярмарку

На книжковому ярмарку у Франкфурті німецька компанія Txtr представила рідер Beagle, який будуть продавати за 9,9 євро. Новинка зможе працювати цілий рік від двох пальчикових батарейок.

Революційну новинку у світі е-рідерів презентувала на Франкфуртському книжковому ярмарку німецька компанія Textr – читалка Beagle буде продаватися всього за 9,99 євро, але такою привабливою ціна може залишатися тільки у випадку субсидування: виробник повідомив, що шукає партнерів.

Пристрій заснований на п’ятидюймовому монохромному екрані з роздільною здатністю 600 на 800 крапок, що використовує технологію електронного чорнила. Рідер важить 128 грамів, його товщина – 5 міліметрів, а ємність пам’яті – 4 гігабайти. Beagle працює від двох звичайних батарейок типу AAA, їх, за обіцянками виробника, повинно вистачати на цілий рік безперебійної роботи. Технологія тачскрін в пристрої не застосовувалася, для перегортання сторінок використовуються звичайні кнопки. Ні зарядок, ні яких-небудь кабелів до рідера не існує.

Незважаючи на значний об’єм пам’яті, у новий рідер можна буде завантажувати не більше 5 книг одночасно. У ньому відсутня підтримка карт пам’яті і можливість виходу в Інтернет, використовувати читалку можна буде тільки разом зі смартфоном або планшетом, де є модуль Bluetooth і встановлено додаток txtr ebooks, який дозволить вибрати необхідну книгу і відправити її на Beagle.

Передбачається, що Txtr буде поширювати свій ультрадешевий пристрій через офіси стільникових компаній. Продаватися новий рідер буде по всій Європі. Компанія також розглядає варіанти поставок в США і Азію.

Pro-books