Україна презентувала у Франкфурті марку захисту друкованої продукції від піратів

На 64-ому Міжнародному книжковому ярмарку у Франкфурті-на-Майні Україна презентувала захисну марку для друкованої продукції.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

«Особливу зацікавленість відвідувачів стенду України викликала захисна марка, розроблена Держкомтелерадіо України спільно з Українським науково-дослідним інститутом спеціальних видів друку для захисту друкованої продукції від контрафакту, що є досить актуальним для сучасного книговидавця», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у Держкомтелерадіо, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін взяв участь у науково-практичній конференції, присвяченій боротьбі з електронним та друкарським піратством, під час якої обговорювався світовий досвід у зазначеній сфері, а також можливі способи захисту видань від контрафакту.

Україна представила на своєму стенді різножанрову літературу видавництв «Балтія-Друк», «Мистецтво», «Старий Лев», «Букрек», «Союз», «Наш час», «Ярославів Вал» та ін. Крім того, у ярмарку беруть участь видавництва «Либідь», «Личности», «Соло», «Фоліо», «Нора-Друк», «Кальварія», «Дуліби».

Представники української делегації задіяні в багатьох програмних заходах ярмарку, ведуть переговори про співробітництво з видавництвами інших країн.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, 64-ий Франкфуртський міжнародний книжковий ярмарок (ФРН) відкрився у середу, 10 жовтня. Ярмарок, де традиційно презентуються найкращі зразки видавничої продукції, цього року зібрав понад 7000 експонентів.

Держкомтелерадіо