«Дорослий» роман Джоан Роулінг про боротьбу авторки з бідністю ще до виходу став бестселером

«Дорослий» роман британської письменниці Джоан Роулінг The Casual Vacancy став бестселером задовго до виходу: на даний момент, передзамовлення книги оформили більше мільйона чоловік. Критики вже називають новий твір автора «Гарі Поттера» одним з головних книжкових подій XXI століття, повідомляє The Telegraph.

Співробітники британських книгарень пророкують новій книзі Роулінг статус найбільш популярного фантастичного твору не тільки року, але й, можливо, десятиліття, заявив представник журналу The Bookseller magazine Філіп Стоун. «Я впевнений, що The Casual Vacancy прочитають 99,9% наших передплатників», – заявив він.

В Англії продажі книги стартують тільки завтра, 27 вересня. Представники багатьох інтернет-магазинів кажуть, що в перші дні після виходу в світ твору Роулінг може дістатися далеко не всім її прихильникам – попит перевищує пропозицію. До слова, копії попередньої роботи автора, що поставила крапку в епопеї про Гаррі Поттера, розлетілися кількістю понад 2,5 мільйона примірників за перші 24 години продажів.

Розповсюджувачі сумніваються, що новій книзі Джоан Роулінг вдасться побити цей рекорд, проте не виключають, що відмітка в два мільйони буде перевищена.

Раніше повідомлялося, що дія нового твору Джоан Роулінг The Casual Vacancy розгортається в маленькому і затишному містчеку Пегфорд на південному заході Англії. Коли член місцевої міської ради вмирає, жителі, які раніше здавалися такими добрими і нешкідливими, починають запекло боротися за владу.

«Ми живемо в неймовірно снобістському суспільстві. Таких людей серед нас дуже багато. Середній клас – це просто смішно», – заявила раніше Джоан Роулінг в інтерв’ю Guardian.

За словами автора, у її новій книзі зачіпаються такі гострі теми, як героїнова наркоманія, проституція, підліткова пожадливість та проблеми батьків-одинаків. Джоан Роулінг заявила, що збирається радикально змінити свою читацьку аудиторію і хоче торкнутися якомога більше «незручних» питань, які можуть бути актуальні для дорослих.

За матеріалами Вести та The Guardian