Шварценеггер видав мемуари про особисте життя і подружню зраду (трейлер)

Відомий актор і екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер вирішив “Згадати все”.

На прилавках скоро з’являться мемуари легендарного Термінатора, яким він дав назву одного з найпопулярніших своїх фільмів, з підзаголовком – “Вся правда про моє незвичайне життя”, повідомляють Вести.Ru.

У Інтернет вже виклали рекламу книги. Причому вийшов, швидше, справжній кінематографічний трейлер.

У ньому сам Шварценеггер обіцяє, що на сторінках автобіографії можна буде прочитати про виконання його американської мрії.

Перш за все про те, як австрійському бодібілдеру вдалося стати зіркою Голлівуду, а потім і успішним політиком – губернатором Каліфорнії.

Як пише The Daily Telegraph, у книзі Арнольд зізнається, що зачав дитину в гостьовому будинку свого особняка в Каліфорнії, коли дружина Марія Шрайвер була у від’їзді. Це був період зйомок фільму “Бетмен і Робін”. Шварценеггер також пише, що дружина в перший раз запитала про походження дитини домробітниці багато років тому, проте він весь час заперечував батьківство. Про зраду Шварценеггер розповів дружині в 2011 році на прийомі у сімейного психотерапевта.

Нагадаємо, про розрив пари стало відомо в 2011 році. Шрайвер, яка дізналася правду про його десятирічні відносини з домробітницею і їхню спільну дитину, подала на розлучення. У 2012 році з’явилася інформація про те, що пара робить кроки до примирення. У екс-подружжя, які прожили в шлюбі 25 років, четверо спільних дітей. Шварценеггер стверджує, що роки у шлюбі були кращими в його житті і він сподівається, що Шрайвер до нього повернеться.

Мемуари “Згадати все” повинні з’явитися у продажу в США 1 жовтня.

Крім того Шварценеггер знімає документальний фільм про своє життя.

За матеріалами Newsru та Лига. Новости