Моніка Левінські розповість у мемуарах про секс з Біллом Клінтоном і не тільки

Знаменита Моніка Левінські, яка свого часу ледь не позбавила президента США Білла Клінтона високої посади, розраховує заробити статок на своєму скандальному минулому. За даними преси, жінка зустрічається з найбільшими видавництвами в Америці з надією укласти з ними договір на написання власних мемуарів. Хоча потенційні видавці підписали договір про нерозголошення, журналісти все ж таки дізналися, що за свої одкровення Левінські просить 12 мільйонів доларів, і охрестили її майбутній твір “книгою, в якій буде розказано все”, повідомляє NEWSru.com.

Кому саме пропонує співпрацю знаменита екс-коханка Білла Клінтона, залишається таємницею, зазначає The New York Post. “Я впевнений, що кожен великий видавець зацікавлений в тому, щоб почути, що ж вона збирається написати”, – заявило поінформоване джерело видання.

Левінські поки що не заявляла пресі про свої плани. Зате її приятелі і знайомі охоче поділилися з журналістами домислами, про що буде книга учасниці одного з найгучніших секс-скандалів в історії США. “Моніка може описати, як Білл заходив все далі, про те, як він палко бажав сексу на трьох, оргій і всіляких секс-іграшок”, – цитує друга Левінські Hollywood Life.

“Вона також може пригадати все, що говорив Білл про Хілларі, включаючи той факт, що, на його думку, він був не єдиним, хто шукав любові на стороні!” – додає знайомий Моніки.

За чутками, держсекретар США Хілларі Клінтон, про яку йде мова, розгнівана через чутки про мемуари, що просочилася в пресу. Ця книга, якщо вона потрапить на прилавки, може не залишити жінці-міністру шансів будь-коли зайняти крісло президента США.

“Моніка намагається рухатися вперед, але кошмар її минулого – інтрижка з президентом – переслідує її, – вважає друг Левінські. – Вона зустріне свій сороковий день народження без чоловіка, закипаючи від злості через те, що її репутація була зруйнована на очах усього світу”.

Видання The Examiner спробувало розібратися, кому буде вигідна книга Моніки чи навіть одна заява, що вона таку книгу хоче написати, і дійшло парадоксальних висновків.

Біллу Клінтону ця книга буде на руку, бо підігріє інтерес до його персони. А якщо врахувати, що зараз колишній президент перебуває на черговому піку популярності після промови на підтримку Барака Обами на виборах глави держави, звістка про мемуари Левінські прирікає Мітта Ромні на поразку. “Скандал насправді працює іноді на користь кандидата”, – зазначає видання.

Судячи з опитування, який провів The Huffington Post, новина про можливий вихід книги-викриття викликає в американців більший інтерес, ніж самі мемуари Левінські. Майже 50% тих, хто проголосував відповіли, що не будуть читати її одкровення, і лише 36% думають, що прочитають.

16 липня кортеж держсекретаря США Хілларі Клінтон закидали помідорами, черевиками і пластиковими пляшками в єгипетському місті Александрія в ході її візиту до Єгипту. Люди, які це зробили, скандували “Моніка, Моніка”, нагадавши Клінтон про сексуальний скандал, в якому з практиканткою Білого дому Монікою Левінські був замішаний її чоловік Білл Клінтон, тоді президент США.

До цього чоловік Хілларі знову опинився в центрі уваги американської громадськості. Цього разу через фотографії, які були зроблені під час благодійної вечірки. На урочистому прийомі в готелі Hotel de Paris в Монте-Карло, одним з організаторів якого став принц Монако Альберт II, Клінтон потрапив у кадр в компанії аж трьох популярних порноактрис.

Довідка

У 1997 році Моніка Левінські розповіла громадськості про свою любовну пригоду з Біллом Клінтоном, яка почалася ще 1995 року. У 1998-му колишня редакторка Білого дому представила своє плаття, в якому вона була під час зустрічі з президентом в Овальному кабінеті 27 лютого 1997-го (на сукню після зустрічі залишилися недвозначні сліди), і погодилася співпрацювати зі слідчими в обмін на захист від судового переслідування. Тести на ДНК показали, що сперма на сукні належала Клінтону. У 1999 році Білл Клінтон, який обіймав пост президента США, ледь не був підданий імпічменту – втім, не за зраду дружині, а за дачу помилкових свідчень під присягою. Зрештою Сенат виправдав Клінтона, і він зберіг посаду.

NEWSru