Стівен Кінг назвав дату виходу продовження “Сяйва”

“Доктор Сон”, продовження найкращого роману Кінга “Сяйво”, буде випущений видавництвом Scribner and Hodder & Stoughton, повідомляє сайт письменника.
Стівен Кінг назвав дату виходу продовження “Сяйва” Головним героєм роману “Доктор Сон” виступає Денні Торранс, вже подорослішав син Джека Торранса, протагоніста “Сяйва”.
Сюжет книги розгортається навколо молодшого Торранса і 12-річної дівчинки-підлітка Ебри Стоун, яку Денні рятує від мисливців за дітьми, володіють даром “сяйва”. Плани Кінга написати продовження “Сяйва”, стали відомі ще в 2009 році. І у вересні 2011р. письменник навіть прочитав з тексту нової книги невеликий уривок. Роман “Сяйво” багато вважаються одним з кращих творів Кінга. Книгу опублікували в 1977р. , а в 1980р. режисерові Стенлі Кубрик вдалося зняти по ній фільм, де головну роль грає Джек Ніколсон. Цей фільм постійно включається в списки найбільш найстрашніших в історії кіно картин.
Нагадуємо, минулого року Кінг пообіцяв, що новий роман, який він випустить, буде про вбивство президента США Джона Кеннеді, який стався в листопаді 1963р.