Книга про смерть бен Ладена Інтернет-користувачів цікавить більше за еротику

Лідером продажів у найбільшому онлайн-рітейлері Amazon.com стала книга американського спецназівця “Нелегкий день”, у якій розповідається про знищення лідера Аль-Каїди Усами бен Ладена.

За даними списку бестселерів інтернет-магазину, видання обійшло за популярністю навіть добре продаваний еротичний роман Fifty Shades. У своїй книзі автор під псевдонімом Марк Оуен спростовує багато повідомлень, що з’явилися в ЗМІ після вбивства бен Ладена. Зокрема, він стверджує, що безпосередньо в будинку лідера Аль-Каїди не було перестрілки, а сам терорист був убитий ще до того, як спецназівці зайшли у його спальню.

Деякі чиновники в США побоюються, що “Нелегкий день” може містити конфіденційну інформацію, так як книга не пройшла перевірку в Пентагоні. Згідно з правилами американського міноборони, будь-яка книга за авторством чинного або колишнього його співробітника повинна пройти перевірку перед публікацією. Тим не менше, автор мемуарів заявив агентству Associated Press, що “не розкривав ніяку інформацію, яка могла б поставити під загрозу безпеку” Сполучених Штатів. Тим часом, як повідомили американські ЗМІ, ветерани загону Морських котиків, які вивчили обставини справи, дійшли до висновку, що автор книги Метт Біссонетт, який ховається під псевдонімом Марк Оуен, написав її через образи на армію.

ТСН