Видали новий роман Пауло Коельо

Новий роман Пауло Коельо «Манускрипт, знайдений в Акрі» надійшов у книжкові магазини Бразилії. Книга вийшла у світ першим накладом 100 тисяч примірників, що можна вважати скромним для письменника, який міцно утвердився в званні найбільш комерційно успішного португаломовного літератора. Твори Коельо видані в більш, ніж 150 країнах 73 мовами загальним накладом понад 140 млн екземплярів. Один тільки роман «Алхімік» розійшовся тиражем в 11 млн екземплярів і був перекладений на 40 мов.

Поява на прилавках «Манускрипта, знайденого в Акрі» обійшлася без рекламних презентацій. У них просто немає потреби. Комерційний успіх твору не викликає сумніву навіть у тих літературних критиків, хто нового роману ще й у руках не тримав. У соціальних мережах у Коельо налічується 13,5 млн послідовників або, як прийнято говорити на «інтернет-сленгу», «фоловерів». Навіть якщо тільки кожен п’ятий з них купить «Манускрипт», то роман гарантовано потрапить у списки бестселерів.

Нова книга Коельо веде читача в середньовічний Єрусалим напередодні захоплення міста хрестоносцями в липні 1099 року. За словами Коельо, це «і не історичний твір, і не фантастика». «Роман ґрунтується на цінностях, а цінності не бувають фантазією, цінності проходять крізь часи», – вважає письменник.

За визнанням самого автора, ключовою фразою книги для нього стала ось ця: «Істинне знання покладене в історіях прожитої любові і пережитих втрат, в кризових моментах і в щоденному співіснуванні з неминучою смертю».

Газета по-українськи