Видавець коміксів про Бетмена відклав випуск серії через трагедію в Колорадо

Видавець коміксів про Бетмена, одна з найбільших видавничих компаній DC Comisc, перенесла випуск нової серії ілюстрованих книг на знак поваги до загиблих та постраждалих у стрільбі в кінотеатрі колорадського міста Аврори.

«Ми вирішили відкласти випуск у продаж серії коміксів Batman, Incorporated No.3, оскільки вона містить контент, публікація якого в світлі недавніх подій могла б бути розцінена як бездушність», – йдеться в заяві компанії DC Entertainment, якій належить DC Comics.

Компанія не називає, які частини нового коміксу вона вважає неприйнятним для публікації. Як очікується, нові комікси про Бетмена надійдуть у продаж не раніше ніж 22 серпня.

Художник – автор нової серії коміксів Кріс Берна також зізнався у вівторок в twitter, що не вважає доречним випуск серії відразу після трагедії в Колорадо.

«Деякі ілюстрації з демонстрацією сцен жорстокості справді виглядали б неналежно після вбивств в Аврорі», – написав художник в мікроблозі.

Нагадаємо, що в ніч на 20 липня в місті Аврора в американському штаті Колорадо молодий чоловік у протигазі через запасний вихід увійшов в кінозал, де йшла прем’єра фільму про Бетмена «Темний лицар: Відродження легенди», розкрив ємність із сльозогінним газом, а потім почав розстрілювати відвідувачів .

В результаті події загинули 12 людей, серед яких шестирічна дівчинка; 59 осіб, включаючи 4-місячну дитину, отримали поранення, 11 чоловік перебувають в критичному стані.

Корреспондент