Французи знімуть рімейк «Анжеліки, маркізи янголів» за романом Анн і Серж Голон

Французький режисер туніського походження Аріель Зейтун зніме рімейк культової картини 60-х років «Анжеліка, маркіза янголів» за романом Анн і Серж Голон.

Перший раз на кіноекрані Анжеліка з’явилася в 1964 році. Її роль тоді виконала Мішель Мерсьє, і твір відразу ж полюбився мільйонам глядачів у всьому світі. Всього в серії фільмів про Анжеліку було випущено п’ять картин.

Ці фільми є екранізацією 13-томної епопеї Анн і Серж Голон. У 1953 році рукопис першого тому «Анжеліки» був відправлений ​​в чотири видавництва у Франції, Німеччині, Англії і Італії від імені Анн Голон.

Перше видання «Анжеліки» вийшло в Німеччині в 1956 р. У 1957 р. перший том епопеї вийшов у Франції. Серж Голон, уроджений Всеволод Голубинов, співавтор Анн працював над пошуком історичних документів для роману в версальській бібліотеці.

Уже перший роман про Анжеліку отримав міжнародне визнання. А всього 320 видавцями з 63 країн світу було надруковано і продано більше 150 млн примірників усіх 13 книг серії.

Крім оригінальних видань, було випущено дуже багато піратських видань. А в 1962 р. почалася підготовка першого фільму про Анжеліку. Картина вийшла на екрани в 1964 р., що додало роману ще більшу популярність.

Проте після виходу фільмів про Анжеліку, популярність книги стала падати, а сама Анн Голон втратила права і змушена була почати судовий процес на початку 1979 року.

За словами Анни Голон, одного разу їй довелося приймати у себе в будинку групу читачів свого роману. Американці, італійці, японці, усі вони зустрілися разом завдяки Інтернету. Письменниця, якій в минулому році виповнилося 90 років, зізнавалася, що й сама дуже любить своїх героїв.

На роль нової Анжеліки обрана 23-річна актриса Нора Арнезедер, раніше вона знялася у фільмі «Фобур, 36».

62-річний актор Жерар Ланвен зіграє в рімейку роль графа де Пейрака. Подивимося, чи вдасться йому повторити успіх неповторного Робера Оссейна. Утім, комерційний успіх картині забезпечений у будь-якому випадку. Адже вже майже півстоліття ці фільми є одними з найулюбленіших у Франції.

Новости литературы