Penguin витратило 116 мільйонів доларів на видавництво «на вимогу»

Видавництво Penguin стало новим власником компанії Author Solutions Inc., яка випускає книги за технологією «друк на вимогу» (print-on-demand, POD). Про це йдеться в офіційному прес-релізі британської Pearson Group, якій належить Penguin.

Сума операції склала 116 000 000 доларів. Продавцем виступила компанія Bertram Capital. Як наголошується в повідомленні Pearson, завдяки купівлі активу Penguin зможе зайняти одне з перших місць на ринку POD, який росте.

Компанія Author Solutions Inc. була створена у 2007 році. Вона об’єднує видавництва AuthorHouse, iUniverse, Xlibris і Wordclay, які займаються випуском книг на вимогу. На даний момент Author Solutions є найбільшим світовим видавцем в області POD. Споживачам завдяки компанії доступні 150 000 авторів та понад 190 тисяч книг у різних форматах.

У 2011 році виручка Author Solutions становила близько 100 мільйонів доларів. Протягом останніх трьох років виручка компанії постійно зростає – у середньому на 12 відсотків щорічно. У компанії працюють приблизно 1600 чоловік.

Lenta.ru