Екранізація «Сойки-Переспівниці» буде втілена у двох фільмах

Кінокомпанія Lionsgate вирішила перетворити фінальну частину франшизи «Голодні ігри» в дилогію, повідомляє Inside Movies.

Йдеться про екранізацію третьої книги саги «Сойка-Переспівниця» письменниці Сьюзан Коллінз. Ідея розділити роман на два фільми, за аналогією таких франшиз як «Гаррі Поттер» і «Сутінки», прийшла до представників кіностудії ще в 2011 році.

У міфології «Голодних ігор», сойка-переспівниця – гібрид звичайної сойки та її генетичного мутанта, спеціально виведеного капітолійцями під час повстання в Дистрикт-13. Мутанти могли на слух запам’ятовувати і потім відтворювати величезні обсяги тексту, що робило їх незамінними шпигунами.

Після того, як повстання було придушене, необхідність в таких шпигунах відпала, і відбувся процес гібридизації.

Дія роману розгортається після завершення тріумфальних «Голодних ігор». Героїню викрадають повстанці з Дистрикту-13, а її друг і соратник став заручником у правлячої верхівки на чолі з президентом Панема. Один за іншим дистрикти виявляються охопленими заколотом проти Капітолію.

Для згуртування повстанців їм необхідний символ, прапор, роль якого могла б зіграти сойка-переспівниця в особі героїні Катніс. Дівчина йде на цей важкий для неї крок в обмін на деякі умови.

Перша частина «Сойки-Переспівниці» з’явиться на екранах 21 листопада 2014, а друга – 20 листопада 2015 року. Другий фільм франшизи «І спалахне полум’я» вийде 22 листопада 2013.
Km.ru