Автор бестселерів про здорову їжу Малахов напише книгу про секс-страви

Днями відомий телеведучий та автор бестселерів про здорове харчування Геннадій Малахов і співачка Карина Кріт на зйомках програми «ГенПед» оголосили про своє рішення написати спільну книгу кулінарних рецептів.

Під час запису програми Карина і Геннадій Петрович настільки здружилися, що головний народний цілитель країни приготував для співачки салат з авокадо, моркви та меду. Крит настільки сподобалася страва, що вона вирішила запропонувати Малахову написати спільну книгу з незвичайними кулінарними рецептами.
– Я запропонувала йому написати, не просто як готувати різні страви, – розповідає Карина. – А розділити книгу на кілька розділів: секс-страви, застілля і, звичайно, дитяча їжа.

Геннадію Петровичу сподобалася ідея, що зоряний тандем уже розпочав роботу. Карина Кріт взяла на себе все оформлення книги. Не залишиться осторонь співачка і від рецептів.
– Я буду писати про смачні страви, а Геннадій Петрович – про корисні, – поділилася з нами Карина. – Але це не означає, що це буде різна їжа. Ми спробуємо поєднати і корисність, і смак.
Нагадаємо, що це вже не перша книга Геннадія Малахова – на відміну від Карини Кріт.

Экспресс газета