Праправнук Льва Толстого звільнився з російського «Першого каналу» через «насильницьку українізацію» в Україні

Телеведучий та керівник недільної інформаційно-аналітичної програми «Воскресное время» на російському «Першому каналі» Петро Толстой, який заявив у ефірі про «насильницьку українізацію» в Україні – звільнився. Петро Толстой є праправнуком відомого письменника Льва Толстого.

У випуску «Воскресного времени» 8 липня Петро Толстой заявив про «насильницьку українізацію», «прищеплення брехні про геноцид українців» та «викривлення російської історії» в Україні, чим спровокував міжнародний скандал.

Що саме стало причиною звільнення – наразі невідомо. Про своє звільнення Петро Толстой повідомив у тому ж випуску «Воскресного времени» від 8 липня. Він сказав, що програму буде перезапущено у новому форматі, і уточнив, що наступного сезону програму робитиме нова команда.

У вівторок, 10 липня Міністерство закордонних справ України закликало іноземних журналістів зважено підходити до підготовки сюжетів про події довкола мовного питання, «з приводу трактування історії, мовної і гуманітарної політики держави». На думку МЗС, ці питання є предметом внутрішньої дискусії і не повинні обговорюватися закордонними партнерами, йдеться у повідомленні.

За матеріалами Zaxid.net

  • Луганчанин

    От паскудник!!!