«Дорослий» роман Роулінг уже готується до друку і має обкладинку

Новий роман британської письменниці Джоан Роулінг готується до друку. Видавничий дім Little, Brown & Company, з яким Роулінг уклала договір на випуск своєї першої книги, розрахованої на дорослу аудиторію, представив обкладинку нової книги.

Вона оформлена в дусі мінімалізму: на червоно-жовтому тлі зображено лише розчерк в графі для голосування, ініціали та прізвище автора, а також назва твору – «Casuаl Vacancy».

Як уже повідомлялося, роман надійде в продаж у Великобританії 27 вересня. У Росії видавнича група «Азбука-Аттікус» обіцяє випустити новинку до кінця року.

Авторка, яка отримала всесвітню славу завдяки романам про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, сподівається, що її новий твір, дія якого розгортається в сільській Англії, також зможе заінтригувати читачів з різних країн світу.

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті видавництва, сюжет нового роману Роулінг буде обертатися навколо подій, що послідували після раптової смерті Баррі Фербразера – члена парафіяльної ради з вигаданого містечка Пагфорд.

Боротьба за звільнене крісло на місцевих виборах вносить серйозні зміни в життя героїв твору. «Пагфорд здається ідилічним англійським селищем із старовинним абатством і вимощеною бруківкою торговою площею. Однак за красивим фасадом ховається місто, що зав’язло у війні. Війні багатих з бідними, підлітків з батьками, дружин з чоловіками і вчителів з учнями», – йдеться в анотації до книги.

Новий роман найзаможнішої письменниці світу обіцяє стати бестселером незалежно від його художньої цінності. Книжкові магазини країни вже відзначають підвищену кількість попередніх замовлень на довгоочікувану нову книгу Роулінг, якій належить виконати вкрай непросту задачу.

Роулінг, яка впродовж багатьох років говорила про те, як вона втомилася від Гаррі Поттера і популярності цього героя, належить переламати уявлення про себе як про творця творів виключно для дітей і підлітків.

В офіційній бібліографії письменниці до цього моменту – сім казкових романів, одне оповідання і ще три книги, присвячені світу «поттеріани».

Newsru