У Хайфі відбудеться міжнародний футбольний турнір письменників

9-13 червня в Хайфі (Ізраїль) відбудеться футбольний турнір, в якому будуть брати участь літературні збірні Ізраїлю, Італії та Німеччини.

Одночасно з початком міжнародного футбольного турніру «Євро-2012», а також у зв’язку з відкриттям фестивалю «Тиждень єврейської книги», письменники-футболісти з різних країн зберуться в Хайфі, щоб поборотися за кубок, який вручить переможцям мер Хайфи Йона Яахав.

Команди суперників будуть жити в Нижньому Місті, разом дивитися трансляції матчів «Євро-2012», і, зрозуміло, як на будь-якому літературному фестивалі, будуть читати свої нові твори, брати участь в дискусіях, письменницьких конференціях і круглих столах.

А крім звичайних літературних заходів, письменники ще й зустрінуться командами на футбольному полі. Матчі літературних збірних трьох країн пройдуть 10, 11 і 12 червня.

Футбольні турніри письменників проводяться в Європі вже протягом десяти років. Найбільш відомі письменницькі футбольні команди зібрали Німеччина, Великобританія, Італія, Угорщина, Шотландія, Швеція, Норвегія, Туреччина та Ізраїль, а також Україна.

У 2009 році Ізраїль вже отримав перемогу у футбольному письменницькому турнірі. Цього року ізраїльські письменники сподіваються закріпити свою спортивну славу.

Новости литературы