Джоан Роулінг з допомогою компанії Sony створила інтерактивний підручник з магії

На виставці ігрової індустрії E3, яка зараз проходить в Лос-Анджелесі, компанія Sony представила не тільки нові ігрові продукти, а й платформу для інтерактивних книг доповненої реальності.

Платформа одержала назву Wonderbook і є доповненням до інтерактивних керуючих елементів Eye і Sony Move. Читач (він же гравець) сідає навпроти телевізора і камери, підключених до ігрової консолі PlayStation 3, яка є центром обробки даних. По мірі читання книги її зображення на екрані телевізора змінюється, на поверхні книги можуть з’являтися тривимірні зображення, які є інтерактивними – користувач керує ними за допомогою елементарних рухів.

Першим релізом на платформі Sony Wonderbook стане нова робота знаменитої британської письменниці Джоан Роулінг, яка прославилася серією книг про юного чарівника Гаррі Поттера. Письменниця досі не відмовилася від цієї сприятливої теми, оскільки перше видання для Wonderbook отримало назву «Книга замовлянь» (Book of Spells). У книзі немає сюжетної лінії, це видання є «підручником» зі школи чарівництва Хогвартс. Читачі дійсно будуть вчити замовляння, а замість чарівної палички вони стануть використовувати фірмовий контролер PlayStation Move, пише Telegraph.

Ось як Джоан Роулінг прокоментувала новий проект: «Це найкраще, що магл (звичайна людина без магічних здібностей) може отримати замість справжньої книги замовлянь. Мені сподобалося працювати з творчою командою Sony, яка допомогла реалізувати мої замовляння і пов’язані з ними історії. Це дивовижний пристрій відкриває такі нові можливості для читання, які не відкриє жоден інший».

Інтерактивна книга знаменитої британської письменниці стане лише першим продуктом в рамках проекту Wonderbook. Компанія Sony заявила на прес-конференції, що в перспективі будуть видані й інші книги, слід очікувати і науково-фантастичні твори, і інтерактивну навчальну літературу з безпрецедентно наочними «живими» ілюстраціями.

Proreklamu