Оповідання Пулітцерівського лавреата опублікують в Twitter

Тижневик The New Yorker почав публікацію в Twitter оповідання лавреата Пулітцерівської премії Дженніфер Іган (Jennifer Egan).

Публікація «Чорної коробки» почалася увечері в четвер, 24 травня. З тих пір кожен день з 20:00 до 21:00 за східним часом (з 3:00 до 4:00 за київським) The New Yorker буде викладати в мережу уривки з розповіді з періодичністю один запис у хвилину, відзначає Vulture.

З урахуванням того, що Twitter дозволяє умістити в один запис до 140 знаків, публікація твору обсягом 8500 слів займе десять днів. У паперовому вигляді «Чорна коробка» вийшла в номері The New Yorker від 28 травня. Крім того, записи в мікроблозі дублюються в блозі на сайті журналу.

Як повідомляє Associated Press, «Чорна коробка» написана в жанрі шпигунського трилера. Кожен запис у мікроблозі – це запис в щоденнику героя-розвідника.

Американська письменниця Дженніфер Іган отримала Пулітцерівську премію в 2011 році за роман «A Visit From the Goon Squad». Нове шпигунське оповідання Іган сюжетно пов’язане з цим романом.

Lenta.ru