Новелу Кінга про маніяка екранізують

Кінокомпанія Atlas Entertainment анонсувала в Каннах новий фільм «Хороший шлюб», який буде знятий за однойменною новелою Стівена Кінга.

Героїня новели «Хороший шлюб» виявляє в гаражі свого улюбленого чоловіка докази, що дозволяють запідозрити в ньому маніяка-вбивцю, якого вже багато років безуспішно шукає поліція. Як жити з цим секретом далі, вона не знає, а повідомити в поліцію боїться: адже вона може і помилятися, але в будь-якому випадку розслідування наробить шуму і зіпсує життя обом її дорослим дітям.

 

За словами Кінга, основою для його твору послужила реальна історія маніяка Денніса Рейдера, який потай від своєї родини вбив 10 людей за 34 роки.

«Ми дуже раді бути частиною цього проекту і співпрацювати з таким майстром, як Стівен Кінг», – заявив глава Atlas Entertainment Філіп Менц.

Серед останніх анонсів фільмів за творами Кінга можна назвати проекти екранізації тексту «Протока» і телеадаптації казкового роману «Очі дракона».

Зйомки повинні розпочатися в кінці літа в Нью-Йорку, продюсером картини буде Уїлл Баттерсбі, реліз намічений на 2013 рік.

Фокус