У новій книзі про Джека Різника стверджується, що маніяк був жінкою

Сенсаційна книга британського екс-адвоката Джона Морріса, у якій стверджується, що Джек-різник був жінкою, викликала бурхливе обговорення істориків.

 

На думку 62-річного юриста, “Вайтчеплським монстром” була Ліззі Вільямс – дружина королівського лікаря Джона Вільямса, якого вважають головним підозрюваним у справі Джека-різника. Морріс вважає, що Ліззі Вільямс вбила своїх жертв, тому що не могла мати дітей, а вирізані матки – доказ цьому.

Екс-адвокат також зазначає, що жодна з п’яти вбитих повій не піддалася сексуальному насильству, а особисті речі однієї з них, Енні Чепмен, були складені біля її ніг “у жіночій манері”. Біля тіла іншої жертви – Кетрін Еддоуз – виявили маленькі кнопки з жіночих черевиків, а в попелі каміну вбитої Мері Келлі знайшли залишки жіночого одягу – плаща, спідниці та капелюха.

Морріс також вказує на те, що у Мері Келлі був зв’язок з чоловіком Ліззі Вільямс, який тримав клініку абортів в Вайтчепелі.

Ліззі Вільямс, уроджена Мері Елізабет Енн Хьюз, народилася 7 лютого 1850 року в родині валлійського промисловця річарда Хьюза. Вона вийшла заміж за Джона Вільямса, коли йому було 32 роки, а їй – 22. Елізабет не могла мати дітей. Незабаром після низки загадкових і страшних вбивств в Лондоні у неї стався нервовий зрив. Вона померла від раку в 1912 році і ніколи не була підозрюваною у справі Джека-різника.

Нагадаємо, Джеку-різнику приписують вбивства від 5 до 11 жінок, вчинені в 1888 році в східних районах британської столиці. Зокрема, жертвами Різника стали Мері Ніколс, Енні Чепмен, Елізабет Страйд, Кетрін Еддоуз і Мері Келлі.

Вбивця перерізував горло кожної з жертв. Вважається, що маніяк був знайомий з медициною – у всякому разі, спотворюючи тіла жертв скальпелем, він діяв дуже професійно.

Всього британська поліція свого часу перевірила близько 200 осіб в рамках справи про вбивства. Список підозрюваних у цій гучній справі становив близько 10 чоловік. У їх числі були – американський доктор Френсіс Тамблті, внук королеви Вікторії принц Альберт Віктор, герцог Кларенс.

Newsru