Книжка «Подарунок для мусульманського подружжя» інструктує, як бити свою дружину

Одна з нових книжок, які опинилися на прилавках книжкових магазинів у Канаді, називається «Подарунок для мусульманського подружжя».

Автор цієї «збірки порад» Молаві Ашрафа Алі Танві, видав книгу в Делі з однією метою – розкрити перед молодими мусульманами секрети щасливого сімейного життя.

Він докладно описує, як слід контролювати дружину, розписує варіанти погроз і методи фізичного насильства.

Можна зробити висновок, що ісламський професор не виключає можливості управління дружиною, використовуючи силу або загрозу, що, загалом, не дивує. І, хоч він і вказує, що, можливо, чоловікові і «доведеться» так чинити, все ж він повинен залишатися з нею люб’язним навіть, якщо вона «дурна і неповоротка».

Крім звичайних обов’язків жінки, автор книги наполягає на тому, що жінка повинна задовольняти всі бажання чоловіка і не забувати стежити за собою.

Ну, а за провини він залишає право за чоловіком карати її різними способами. Наприклад, бити її руками, палицею, позбавляти грошей, тягати за вуха. Але, Молаві Ашрафа Алі Танві обумовлює, що чоловік повинен тримати себе в руках, щоб не перестаратися.

Найбільшого обурення ця праця викликала у противника шаріату Тарека Фатах, який прокоментував появу «Подарунку для мусульманського подружжя» наступними словами: «Ми не можемо говорити про те, що радикальний іслам іде в Канаду… Він вже тут».

Новости мира