Дослідження: власники рідерів читають більше

Масштабне дослідження, проведене в США, довело, що чим довше люди володіють пристроями для читання текстів в електронному форматі, тим частіше вони читають.

21% американців, тобто, п’ята частина дорослого населення країни, за минулий рік прочитали хоча б одну електронну книгу. Як показало масштабне дослідження, проведене в США дослідницькою компанією Pew Research Center, електронні видання часто сприяють тому, що люди починають читати більше, ніж це було раніше.

29% американців старше 18 років володіють електронними пристроями для читання книг і читають з кожним місяцем все більше.

42% опитаних вважають, що стали присвячувати більше часу читанню саме завдяки електронним книгам. Відсоток читачів електронних книг за рік збільшився на 4%.

Все більше людей читають і електронні версії популярних ЗМІ. У цілому читачів електронного контенту, тобто книг, газет і журналів, в США вже 43%.

Ті, хто звик читати з монітора або мобільного пристрою, не забувають і про традиційні друковані видання. 88% опитаних, які читають електронні книги, не відмовляється і від паперових. Більше того: вони частіше звертаються до друкованих видань, ніж ті, хто обмежується лише традиційним форматом і чомусь відмовляються від читання електронних книг.

Більшість читачів електронних видань кажуть, що за минулий рік прочитали 24 книги. Для порівняння любителі друкованих видань в більшості своїй прочитали за 12 місяців не більше 15 книг.

 

42% респондентів читали електронні книги з екранів своїх настільних ПК, 41% – з букридерів, 29% – з мобільних телефонів і 23% – з планшетів.

Пік читацької активності спостерігався в країні після різдвяних свят, на які багато американців отримали в подарунок рідери та інші пристрої для читання текстів в електронному форматі.
В опитуванні Pew Research Center взяли участь майже три тисячі жителів США у віці від 16 років. З повним варіантом звіту про проведене дослідження ви можете познайомитися тут.

За матеріалами Pro-books