За «Вієм» Гоголя зняли фільм у 3D (трейлер)

Закінчилися зйомки російської кінокартини «Вій» в 3D за мотивами повісті Гоголя. Співпродюсером фільму виступив телеканал «Інтер». Режисер-постановник картини Олег Степченко.

«Вій» – це перший російський фільм, повністю знятий у форматі 3D.

За словами авторів, основою для сюжету слугував перший, невідредагований рукопис Миколи Гоголя. Він більше наповнений містикою й страхом, ніж другий варіант повісті.

«Ми хочемо, щоб 3D формат допоміг глядачам це відчути і стати частиною цієї цікавої історії, дозволив пережити, а не просто переглянути, все, через що доведеться пройти героям картини», – зазначив продюсер фільму, голова ради союзу «Марінс Груп», Олександр Куликов.

Однак сюжет твору Гоголя використовується тільки в якості відправної точки. Головним героєм є мандрівник і картограф Джонатан Грін. Випадково він виявляється на загубленому козацькому хуторі, де і знаходить пригоди.

Головну роль виконує англійський актор Джейсон Флемінг, відомий за роботою в таких картинах як «Карти, гроші, два стволи», «Великий куш», «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», «Люди Х: Перший клас», «Битва титанів».

Також у фільмі «Вій» знялися такі російські актори як Валерій Золотухін, Ніна Русланова, Олексій Чадов, Агнія Дітковскіте, Андрій Смоляков.

Зйомки проходили в Чехії. У прокат картина вийде на початку 2013 року.

Gazeta.ua