Брат Папи Римського написав книгу про звички Понтифіка

Брат Папи Римського Бенедикта XVI Георг Ратцингер, який має 88 років, підготував книгу про свого брата, пише La Repubblica

«Папа Римський уміє мити посуд, під час сієсти пише листи. Він сам вибрав собі ім’я Понтифіка – Бенедикт – за його значення і звучання. По вівторках, за день до офіційних аудієнцій, він вправляється в проголошенні вітань на мовах паломників. Вечорами він дивиться ТБ і фільми, у яких розповідається про Ватикан. Його засмучують нинішні нападки з боку преси, але він не зациклюється на них», – пише журналіст La Repubblica.
Книга під назвою «Мій брат Папа» містить історії з життя Бенедикта XVI, розповідає, яким Папа був у дитинстві, молодості, як змінився після призначення кардиналом і головою католицької церкви.

Старший брат Папи розповідає, що Понтифік «був прекрасним учнем, але не домагався вищих оцінок із фізкультури та малювання, однак з наукових предметів йому не було рівних в ліцеї». Його улюбленими іграшками були плюшеві ведмеді, а улюбленою стравою – мамин Kaiserschmarren (солодке борошняне блюдо, схоже на омлет).

За словами брата, ставши Папою, Йозеф Ратцингер (мирське ім’я Понтифіка) не змінився: «Він такий же, як і раніше. Він хоче бути самим собою, він не хоче носити маску. Він ввічливий і скромний, яким був завжди».

«Георг Ратцингер веде відокремлений спосіб життя в будинку в Регенсбурзі. Але часто приїжджає в Рим. Він прибуде ткожа на святкування 85-річчя молодшого брата 16 квітня», – додає La Repubblica.

 

За матеріалами Фокуса