Конкурс найбезглуздіших назв виграла кулінарна книга Краба

Минулого тижня став відомий переможець премії Diagram, яка щороку присуджується за найдивнішу книжкову назву. Лауреатом 2012 виявився заголовок кулінарної книги «Готуємо з какашкою» (Cooking with Poo), повідомляється на сайті журналу Bookseller.

Назва книги тайки Сайюд Дівонг насправді відсилає до прізвиська авторки – Пу (poo по-тайськи означає «краб»). В англійській мові слово «poo» використовується для позначення екскрементів, при цьому найчастіше слово вживається при спілкуванні з дітьми.

Книга Дівонг, за яку на сайті журналу проголосували 38 відсотків читачів, вийшла в Австралії. Автор живе в Бангкоку і тримає там кулінарну школу.

На перемогу в конкурсі також претендували книги: «Пеннінський щоденник пана Андо: мемуари японського фахівця з визначення статі курчат в Хебден-Бридже в 1935 році» (Mr Andoh’s Pennine Diary: Memoirs of a Japanese Chicken Sexer in 1935 Hebden Bridge), набрала 22 відсотки; «Велика сінгапурська пенісна паніка і майбутнє американської масової істерії» (The Great Singapore Penis Panic and the Future of American Mass Hysteria), за яку проголосували 13 відсотків; «Образ гриба в християнському мистецтві» (The Mushroom in Christian Art) з 8 відсотками.

У різні роки премію Diagram отримували видання «В’язальні пригоди з гіперболічними площинами», «Перспективи 60-мілліграммових упаковок для сиру на 2009-2014 роки» та «Почніть із власних ніг, якщо хочете ясності у стосунках».

За матеріалами Lenta.ru