Про крадіжку комікса у Ніколаса Кейджа знімуть фільм

Канадська компанія Lionsgate збирається зняти фільм, в основу  якого буде покладена історія викрадення унікального першого коміксу про Супермена 1938 року випуску з будинку актора Ніколаса Кейджа.

За сюжетом комедійного фільму, група фанатів вривається в будинок Кейджа і краде звідти комікс. Сценарій для картини написали Роберт Бен Герент і Томас Леннон, творці американського комедійного серіалу «Reno 911!». Сценаристи розраховували, що Кейдж зіграє самого себе, але його участь у проекті поки що не підтверджена, проте відомо, що в одній з головних ролей зніметься Джейсон Стетхем.
Книжку «Action Comics No.1», у якому вперше з’явився Супермен, викрали з маєтку Ніколаса Кейджа в Лос-Анджелесі в січні 2000 року разом зі ще двома раритетними коміксами. Збірник знайшовся в квітні 2011 року на занедбаному складі в Каліфорнії. У листопаді того ж року комікс анонімно продали на аукціоні за рекордною ціною $ 2,16 млн.

Кейдж придбав «Action Comics No.1» в 1997 році, коли збирався зіграти супергероя у так і не знятому фільмі Тіма Бертона «Супермен живий». Наразі  відомо близько 50-100 копій рідкісного видання, але примірник Кейджа експерти зараховували до двох найбільш добре збережених.

Актор відомий як пристрасний колекціонер коміксів і великий шанувальник Супермена: він навіть назвав свого сина Кал-Ел, кріптонським іменем супергероя. У 2007 році Кейдж і його старший син Вестон разом створили комікс «Voodoo Child», опублікований Virgin Comics.

Після історії з крадіжкою Кейдж в 2002 році продав всю свою колекцію з 400 рідкісних коміксів за більш ніж $ 1,6 млн.

Фокус