Російські письменники-фантасти написали збірку з критикою гей-спільноти

Основна проблема, піднята авторами збірки «Нещадна толерантність», пов’язана з повсюдною пропагандою ліберальних цінностей в сучасному суспільстві, – повідомляють «Новости литературы».

Читачеві пропонують подумати про те, чи не приведе людство «тотальна терпимість» у такий світ, де заборонені слова «мати» і «батько», а традиційні відносини між чоловіком і жінкою вважаються дикістю і варварством, а різнобарвність «райдужного майбутнього» вже давно стала повсякденністю. У світ, де навала інших культур та ідеологій підминає під себе гостинних господарів. І чим це може загрожувати державі і суспільству.

Визнані майстри фантастики і молоді таланти зібралися під однією обкладинкою, щоб розповісти читачам, чим загрожує надлишок політкоректності.

Ще задовго до виходу збірка «Нещадна толерантність» критикована гей-спільнотою, яка вважає, що дана книга навряд чи продемонструє позитивний вектор одностатевої любові і покаже кращі сторони ідей терпимості.

Дійсно, в одному з текстів, що увійшли до збірки, описується світ, де превалюють одностатеві шлюби, а традиційна сім’я вважається віджилим анахронізмом. В іншому оповіданні автор показує суспільство, де будь-які статеві відхилення визнані нормою, психологи радять не приховувати їх, щоб не травмувати психіку, а люди без сексуальних девіацій змушені симулювати їх, намагаючись не потрапити в категорію потенційно небезпечних громадян.

За тематикою розповіді в збірнику поділені на дві частини: «Райдужне майбутнє» – про толерантність по відношенню до сексуальних відхилень і «Гості дорогі» – про наслідки надмірної терпимості до агресивного вторгнення чужих культур у середовище, що володіє власними традиціями.

Новости литературы