Московські письменники «легально» відлупцювали журналіста

6 березня, вдень, письменники Сергій Мінаєв і довірена особа кандидата в президенти Росії Володимира Путіна Едуард Багіров побили в центрі Москви політичного оглядача журналу GQ Андрія Ривкіна за нецензурну критику їхнього літературного сайту «ЛІТПРОМ».

У вівторок Андрію Ривкіну зателефонував невідомий. Він представився співробітником «Інтерфаксу» та запросив Андрія на інтерв’ю. Коли Ривкін приїхав до будівлі агентства, на нього вискочили Мінаєв з Багіровим і почали лупцювати. Співробітники ОМОНу, які проходили поблизу, спершу зупинили бійку, однак Мінаєв з Багіровим показали їм якісь документи, і поліцейські пішли.

«Вони вискочили на мене з-за рогу. Один тримає, інший б’є. Там проходили п’ять омонівців, все-таки Тріумфальна навпроти, але Багіров і Мінаєв показали їм якісь корочки. Омонівці сказали Багірову з Мінаєвим: «Ну ви давайте у дворі хоча б». І пішли», – сказав Ривкін. Незабаром Мінаєв і Багіров перестали його бити, сказавши наостанок, що наступного разу «битимуть до смерті».

Мінаєв підтвердив у своєму Twitter факт події.

«25 хвилин тому я дав Ривкіну пару ляпасів за образи особистого характеру. До політики це не має ніякого відношення », – написав Мінаєв.

 

Ривкін уточнив, що після бійки у нього залишилося кілька синців, які він поїде фіксувати в лікарню, а потім піде писати заяву про побиття в поліцію.
Новости литературы