Шанувальники Гаррі Поттера зможуть потрапити в славетну школу Гоґвартс із роману

Любителі книжок та фільмів про Гаррі Поттера зможуть наблизитись до своїх улюблених героїв настільки близько, наскільки це можливо. Неймовірна модель школи Гоґвартс незабаром буде вперше виставлена на загальний огляд на майданчику студії Ворнер Бразерс.

Цей макет було створено для найпершого фільму – «Гаррі Поттер та філософський камінь» – та був використаний для зйомок в усіх наступних фільмах. Макет замку становить майже 16 метрів у діаметрі, у ньому було використано 2 500 спеціальних оптично-волоконних лампочок, за допомогою яких вдавалося імітувати світильники та рух студентів, які ходять коридорами школи. Тут навіть можна помітити мініатюрних сов у вежі та маленькі петельки, на яких тримаються двері.

Переможець премії БАФТА, дизайнер Стюарт Крейг, спроектував та збудував цей фантастичний мініатюрний палац за допомогою своєї команди. Будівля Даремського собору, що у Великій Британії, та палац Алнік – стали прототипами Гоґвартсу.

Тригодинний екскурсійний тур для кожного шанувальника «поттеріани» включатиме у себе візит до Великої зали школи та кабінету Дамблдора, тут можна буде побачити значну частину реквізиту фільму, включаючи мітлу Гаррі – «Німбус 2000». Інший тур включатиме у себе візит до спальні хлопчиків, хатини Хагріда, а також у клас зілля професора Амбрідж у Міністерстві Магії.

Gazeta.ua