Права нога Анджеліни Джолі проявила хист до письма

У Twitter з’явився мікроблог, що ведеться від імені правої ноги актриси Анджеліни Джолі, повідомляє Cambio. Твіттер ноги голлівудської зірки був зареєстрований незабаром після того, як вона з’явилася на червоній килимовій доріжці перед церемонією вручення премії «Оскар».

Причиною появи жартівливого мікроблога ноги Джолі стала поведінка актриси на червоній доріжці. Справа в тому, що, позуючи фотографам, вона виставляла праву ногу, демонструючи високий розріз своєї вечірньої сукні. Таку позу Джолі приймала не тільки на червоній доріжці, але й на сцені під час церемонії. Фото актриси і режисера-почтаківця з виставленою правою ногою з’явилися у всіх фотозвітах з урочистої події, передає Лента.ру.

У твіттері @AngiesRightLeg немає ніяких особливо змістовних записів. В основному нога просить звернути на неї увагу і не забувати, що вона тут. На мікроблог ноги Анджеліни Джолі підписалися більше десяти тисяч чоловік.

Нога Джолі стала не єдиною частиною тіла, для якої завели твіттер після церемонії «Оскара». Так, після церемонії свій мікроблог з’явився у сосків Дженніфер Лопес.

Церемонія вручення кінопремії «Оскар» відбулася в ніч на 27 лютого. Тріумфатором заходу став фільм «Артист», який завоював п’ять статуеток, у тому числі і в номінації «Фільм року».

Фокус