Продається будинок Хемінгвея – недорого

Будинок американського письменника Ернеста Хемінгвея, де він провів свої дитячі роки, виставлений на продаж, пише The Los Angeles Times. У цьому будинку в місті Оук-Парк, штат Іллінойс, Хемінгвей провів дитинство. Над проектом будівлі працювала мати Хемінгвея Грейс Холл.

Сім’я Хемінгвея переїхала в цей будинок у 1906 році, коли майбутньому письменнику було сім років. Хемінгвей покинув будинок батьків після закінчення школи і провів там ще деякий час, коли повернувся з Першої світової війни.

З 2002 року власником будинку є Фонд Ернеста Хемінгвея в Оук-Парку. Представники фонду висловили сподівання, що покупець будівлі виявиться здатним оцінити його «літературну спадщину». Будинок розраховують продати за 525 000 доларів.

На сьогодні у будівлі три квартири, у кожній з яких є по дві спальні. За здачу цих квартир в оренду можна отримувати 3700 доларів на місяць. Офіс самого Фонду Ернеста Хемінгвея розташовується в іншому будинку письменника – у тому, де він народився.

Протягом свого життя Ернест Хемінгвей не раз міняв місце проживання. Він жив у різних містах США, а також у Франції, Іспанії, Африці та на Кубі. Деякі будинки письменника стали музеями.

Серед найбільш відомих творів Хемінгуея – романи «По кому подзвін», «Прощавай, зброє!», «І сходить сонце», «Острови в океані» та інші. Письменник помер у 1961 році.

Lenta.ru