Коханка Кеннеді опублікувала книгу про роман із Президентом

Коханка Джона Кеннеді написала мемуари, в яких розповіла про свій романтичний зв’язок з Президентом США. Американський таблоїд New York Post опублікував уривки з книги під назвою Once Upon A Secret (що можна перевести як «Була така таємниця»), яку написала Мімі Елфорд – колишня практикантка Білого дому.

Елфорд розповідає, як в 1962 році, коли їй було 19 років, Джон Кеннеді позбавив її невинності після того, як запросив її поплавати в басейні Білого дому.

Їхній роман тривав півтора року: стосунки Кеннеді з Елфорд, яка тоді мала прізвище Бердслі, тривали і після того, як та закінчила свою практику у президентській адміністрації.

Автор мемуарів стверджує, востаннє вона була близька з Кеннеді всього за кілька днів до його вбивства в 1963 році.

Елфорд, якій зараз 69 років, згадує, як їй довелося втішати Кеннеді після смерті його новонародженого сина Патріка.

«На підлозі біля його крісла був цілий стос листів зі співчуттями, і він піднімав кожен лист і читав мені його вголос, – пише Мімі Елфорд. – Іноді по його щоках текли сльози, він щось писав на деяких з листів – ймовірно, замітки для відповідей».

«Але загалом він просто читав ці листи і плакав. І я теж плакала», – пише авторка мемуарів.

Елфорд також стверджує, що в найдраматичніший момент Карибської кризи Кеннеді був готовий піти на значні поступки.

З її слів, Президент зізнався, що вважає за краще те, щоб його діти «краще були червоними, ніж мертвими» (маючи на увазі відоме антикомуністичне гасло better dead than red).

У своїй книзі колишня практикантка Білого дому виклала багато подробиць про світ, що оточував Президента США, в тому числі про вживання наркотиків.

Мімі Елфорд вирішила написати мемуари після того, як у 2003 році вона опинилася в центрі уваги американської бульварної преси. Тоді автор однієї з біографій Кеннеді згадав про неї як про «19-річну практикантку Білого дому», з якою у Президента був роман.

Нагадаємо, минулої осені вперше було опубліковано аудіозаписи Джекі Кеннеді, зроблені майже 50 років тому, через кілька місяців після вбивства її чоловіка.

Ukranews