Роман Маркеса надихнув дизайнера одягу

Карлос Кампос створив колекцію за мотивами «Любові під час чуми» – п’ятого роману великого колумбійського прозаїка, що вийшов у 1985 році.

За останні десятиліття «Любов» встигла стати одним з найуспішніших творів автора «Ста років самотності» і була екранізована режисером Майком Ньюеллом. Тепер же роман ліг ще й в основу нової колекції одягу від популярного нью-йоркського бренду.

Як стверджує Карлос Кампос, творець та ідеолог Carlos Campos Fashion Design, «книга Маркеса – дуже романтична історія кохання, вона про чоловіка, який чекав п’ятдесят років, щоб зізнатися жінці, що він її любить. Ми хотіли, відштовхуючись від цієї ідеї, схрестити романтику і реалізм за допомогою фантазії», – пояснює дизайнер, який уперше прочитав книгу Маркеса ще в підлітковому віці і відразу ж її полюбив. Дизайнер стверджує, що навмисно використовував при створенні колекції червоні і жовті відтінки – «кольори любові, пристрасті, крові», щоб створити «одяг, настільки ж поетичний і ретельно зроблений, як роман».

Це вже не перший випадок, коли в пошуках натхнення Кампос звертається до творчості відомих літераторів: його торішня колекція, як зізнався дизайнер, була створена під натхненням від творчості чилійського поета і лауреата Нобелівської премії Пабло Неруди.

Znaki