Захопливий квест по Булгакову відбувається в російській бібліотеці

 

Російська бібліотека в Липецьку проводить захопливий квест «Ніч в бібліотеці», другу серію гри вирішила зробити по Булгакову.  Відбірковий тур квесту, що цього разу має назву «Недобра кімната», буде проходити протягом двох тижнів з 1 по 16 лютого.

Завдання полягає в тому, що в будь-який зручний час учасники приходять до бібліотеки і відвідують відділи, де їм потрібно буде виконати мінімум по одному завданню. Якщо ж вони хочуть набрати більше балів, вони можуть виконати і більше завдань. Максимум можна набрати 6 балів, – повідомляє портал Lrnews.ru.

Усі відповіді на завдання можна знайти за допомогою довідкового апарату бібліотеки.

У фінал вийдуть 10 осіб, які набрали найбільшу кількість балів. Розбившись на дві команди по п’ять чоловік, учасникам належить зібрати потрібну інформацію, зайти в найбільш потаємні куточки наукової бібліотеки, куди звичайним відвідувачам вхід заборонено. Фінал заплановано на 21 лютого.

Переможці отримають призи – сертифікати на 3000 рублів в книжковий магазин і настільні ігри.

Проект «Ніч у бібліотеці» став переможцем за підсумками Всеросійського конкурсу «Нова роль бібліотек в освіті». За унікальну ідею Липецька обласна наукова бібліотека отримала грант фонду Михайла Прохорова в розмірі 200 000 рублів. Ці гроші адміністрація бібліотеки планує витратити саме на реалізацію проекту: придбання терміналів з пошуку книг та для призів учасникам.

Друг читача