Amazon впроваджує новий формат електронних книг та пропонує нові видавничі можливості

Найбільший світовий книжковий онлайн-ритейлер запропонував набір інструментів, за допомогою яких видавці отримають доступ більш ніж до 150 функцій форматування тексту та графіки.

Як повідомляється на сайті Amazon, користувачам платформи «самопублікаціі» Kindle Direct Publishing відтепер стали доступні інструменти для роботи з форматом нового покоління – Kindle Format 8, створеним на базі стандартів HTML5 та CSS3 і анонсованого восени одночасно з «планшетником» Kindle Fire. Розробники обіцяють, що за допомогою нововведення, що підтримує більше 150 різноманітних функцій, видавці цифрових книг отримають доступ до вельми широких можливостей форматування тексту та графіки. Передбачається, що найбільшою мірою формат буде затребуваний при виданні цифрових «книг з картинками» в широкому спектрі від спеціалізованої ілюстрованої літератури, наприклад, з технічних наук чи кулінарії до графічних романів, коміксів та дитячих книг.

Представлені ритейлером інструменти дозволяють не тільки конвертувати в KF8 тексти з HTML, XHTML, EPUB та інших форматів, але також заздалегідь переглядати, як видання в цифровій формі будуть виглядати на екранах різних пристроїв. Поки цифрові книги в KF8 підтримує тільки «планшетник» Kindle Fire, який бив рекорди продажів на Amazon в передріздвяний сезон. Протягом найближчих місяців доступ до видань в новому форматі отримають також власники рідерів Kindle останнього покоління і користувачі однойменних безкоштовних програм для персональних комп’ютерів і портативних пристроїв.

Pro-books