У Москві відкрито цілодобову книгарню з продавцями на самокатах (ФОТО)

У Москві на Воздвиженці відкрився новий книжковий магазин «Москва». Вночі. І працювати він буде теж далеко за дванадцяту ночі – тоді, коли всі інші книжкові крамниці, магазини та супермаркети закриті. Втім, як і вранці, і вдень, і ввечері – магазин цілодобовий.

Нове місце має ще деякі незвичайні особливості, які одразу зацікавили читачів Москви. Так, наприклад, в залах є таблички «книги, які читає весь світ» і «зараз це читають всі». Ще одна «фішка» – позначення видавництв не за брендовими назвами, а за іменами керівників: «видавництво Олександра Іванова», «видавництво Варвари Горностаєвої», «редакція Олени Шубіної» (інші персонажі світу книжкового бізнесу в новій «Москві» поки не відмічені).

Керівництво зробило вибір на користь нестандартного розміщення книг на противагу традиційним стендам, тому вільного простору виявилося досить багато. У залах розміщені крісла, є буфет, продавці користуються спеціальними самокатами.

Серед мінусів книжкової «Москви» на Воздвиженці можна відзначити безсистемний підхід у виборі продаваних книг. Логіка відбору продукції не проглядається, немає базової системи навігації, яка дозволила б людині, що нерегулярно буває в книжкових магазинах, зорієнтуватися в морі пропонованої літератури.

Новости литературы

Фото: the-village.ru, mk.ru