Через піратів іспанська письменниця оголосила страйк

Відома іспанська письменниця Лусія Ечеварріа (Lucía Etxebarria) стверджує, що піратські завантаження її книги змусили авторку  відмовитися від написання нової книги.

«Після того, коли я сьогодні побачила, що нелегальних копій моєї книги було завантажено більше, ніж я продала насправді, офіційно заявляю, що не буду публікувати свою наступну книгу протягом тривалого часу», – пише письменниця на своїй сторінці на Facebook.

Вона підкреслила високий піратський рейтинг Іспанії. «Ми знаходимося після Китаю і Росії за загальною кількістю незаконних завантажень, але, очевидно, їх набагато більше за нас, тому в розрахунку на душу населення ми виграємо», – сказала вона.

Ечеварріа, яка отримала кілька найгучніших літературних нагород Іспанії, сказала, що вона більше не може присвятити три роки свого життя на створення книги.

Її останній роман «Зміст мовчання» (The Contents of Silence) був опублікований в жовтні, і, хоча попередні книги були бестселерами, цей знаходиться на нижніх позиціях з продажу на іспанському сайті Amazon.

«Література – не прибуткова робота, а пристрасть, – сказав Келлі Санчес, один з найменш уїдливих критиків. – Якщо у вас справжнє покликання, то ви не зупинитеся писати».
За матеріалами The Guardian