Акунін кличе людей на мітинг проти російської влади (ВІДЕО)

На відеохостингу YouTube відкрився канал відеозапрошень від діячів культури на мітинг «За чесні вибори», що відбудеться 24 грудня. Про це у своєму блозі написав відомий письменник Борис Акунін, який сам знявся в одному з 30-секундних роликів.

«Різні відомі люди розкажуть вам, чому вони йдуть на мітинг 24 грудня. Які методи боротьби у наших опонентів, ви можете спостерігати самі. У нас – інші», – відзначає Акунін.

«Мене теж запросили. Зніматися випало пізно вночі. Не через конспірації, а тому що там конвеєр: весь час хтось під’їжджає, хтось їде. Усього роликів буде п’ятдесят, чи сто, чи ще більше.
Готував мене до зйомки режисер Володимир Мірзоєв (котрий – «Борис Годунов»), а знімала малесенькою камерою людина, що виявилася режисером Павлом Бардіним (котрий зняв «Росія 88»). Там вся знімальна група такого приблизно рангу. Ніхто їм, природно, не платить. Навпаки, самі на мітинг скидаються.
Я знявся швидко, а пішов нешвидко. Підглядав, підслуховував, приставав до зайнятих людей з розмовами. Мені у них сподобалося. Ніби я став на тридцять років молодший, і все попереду, і все в кайф (ну от, навіть лексика з того віку вискочила)», – пише Акунін.


«Я йду, бо не хочу весь залишок життя докорятися й соромитися через те, що я не пішов», – говорить в ролику сам Акунін.

За матеріалами Newsru