Книга 2011 року від Інтернет-магазинів – біографія Стіва Джобса

Інтернет-магазин Amazon представив рейтинг продажів з десятьох книг 2011 року. Список розміщений на спеціальній сторінці сайту.
Бестселером року стала книга Уолтера Ісааксон (Walter Isaacson) «Стів Джобс» (Steve Jobs), що надійшла в продаж 24 жовтня. Випуск книги спочатку був намічений на 21 листопада, однак у зв’язку зі смертю Джобса початок продажів перенесли на місяць.

Книга потрапила в список бестселерів ще в червні. Шостого жовтня, наступного дня після смерті засновника Apple, кількість попередніх замовлень на його біографію на Amazon виросло на 41 тисячу відсотків.

Крім книги Ісааксон, в топ-3 увійшли автобіографія актриси Тіни Фей «Боссіпентс» (Bossypants) і мемуари Джейсі Лі Дугард (Jaycee Dugard) «Вкрадене життя» (Stolen Life).
Також у десятку потрапили книги «Затворниця Мілл Рівер» Дарсі Чена, книга Еріка Ларсена «В саду звірів», «Танець з драконами» Джорджа Мартіна, «Паризька дружина» Паули МакЛейн, «Сторони процесу» Джона Грішема, «Абатство» Кріса Калвера і «Спадок» Крістофера Паоліні.

На початку листопада 2011 інтернет-магазин запустив «віртуальну бібліотеку», доступну власникам електронних читалок Kindle. Раз на місяць користувачі, що купили преміум-аккаунт Amazon Prime, можуть безкоштовно «брати» одну книгу зі спеціального списку, однак її необхідно «здати» для читання наступної. У «віртуальній бібліотеці» представлено близько п’яти тисяч книг, а всього на Amazon продається більше 33 мільйонів творів.

Lenta.ru