В епоху електронної книги друковані книги використовуються в скульптурах

Американець Нік Джорджія використовує старі газети і книги для створення скульптур і художніх інсталяцій. Його творчість затребувана, хоча скульптури і схожі одна на одну. Він використовує не тільки газети, а й журнали, старі книги та іншу макулатуру. Нік регулярно бере участь у виставках.

Перед тим, як переїхати до Нью-Йорка, Нік жив у штаті Арізона в місті Тусон. За словами художника-скульптора, йому стало недостатньо натхнення, тому він і переїхав в мегаполіс, повідомляє Re-actor.net.

Сам Нік називає свою творчість натхненням смерті друкованого слова. Скульптор каже, що для надання відчуття єдності скульптурам із місцем, де він створює свої роботи, він використовує місцеві газети.

Цього року в США електронні книги вперше обігнали за продажами друковані видання. Продажі їх «паперових конкурентів» продовжують стрімко скорочуватися. Згідно з даними одного з найбільших віртуальних книжкових магазинів Amazon, на 100 традиційних видань у м’якій обкладинці зараз продаються 115 електронних книг.

Зазначимо, у США криза друкованих видань особливо проявилася у 2008 році під час фінансової кризи. Галузь книговидавництва і без того була змушена боротися за виживання в епоху розвитку Інтернету. Усього за два роки в США збанкрутували близько 40 газет.

Newsru.com