Письменники і російські вибори: Стругацькому не дали проголосувати, а Акунін передрік Путіну кровопролиття


Відомому російському письменникові Борису Стругацькому не вдалося проголосувати на цих виборах депутатів до Державної Думи РФ: співробітники виборчої дільниці на вулиці Перемоги Московського району Санкт-Петербурга проігнорували прохання автора «Важко бути богом» про те, щоб, відповідно до закону, йому принесли виборчу урну додому.

 

На блозі свого співрозмовника Борис Стругацький розповів наступне: «За пару днів до виборів прийшли дві тітоньки і записали нас із дружиною (на наше прохання) «на урну» – обіцяли принести в день виборів. Але не принесли. Увечері дружина пішла з’ясовувати, в чому справа, і виявилося, що ніхто там нічого не знає, а на урну треба було, виявляється, спеціально записуватися в день виборів до 14 годин… Нічого особливого, але я залишився зі своїм голосом в кишені».

Борис Акунін передрік Путіну долю Каддафі. Напередодні про це ж повідомила «Фонтанка.ru».

Знаменитий письменник Борис Акунін написав у своєму блозі, що йому «подобалися результати виборів» –  «Єдина Росія» навіть за офіційними даними недорахувалася в порівнянні з 2007 роком 12 млн голосів, а «безсоромність цього мухляжа сильно поповнило ряди прихильників нормального громадянського суспільства».

«Головний цирк очікує нас попереду, – вважає Акунін. – Тепер на авансцену вийде кандидат в довічні правителі. Всі тухлі помідори полетять не в бутафорську партію, а особисто в нього, рідного і коханого. Три місяці тупі підлабузники з путінського оточення будуть стимулювати у населення блювотні позиви своєю пропагандою. А розплачуватися йому, бідоласі».
Акунін також передбачив майбутнє Путіна, для чого, на його думку, «не потрібно бути Нострадамусом».

«Неминуче виникне ситуація, коли низи більше не хочуть, верхи вкрай розклалися, а гроші скінчилися. У країні почнеться буза. Піти по-доброму Вам буде вже пізно, і Ви накажете стріляти, і проллється кров, але Вас все одно скинуть. Я не бажаю Вам долі Муаммара Каддафі, чесне слово, відкосили б, поки ще є час, а? Слушний привід завжди знайдеться. Проблеми зі здоров’ям, сімейні обставини, явлення архангела. Передали б кермо наступнику (по-іншому Ви ж не вмієте), а вже він би подбав про Вашу спокійну старість», – пише Акунін.

За матеріалами Newsru