Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі написав вірші до пісень свого друга

 

На прилавках музичних магазинів в Італії сьогодні з’явиться компакт-диск з піснями на вірші колишнього прем’єр-міністра Сільвіо Берлусконі.

Як повідомляється, виконавець текстів – давній друг політика, неаполітанський співак Маріано Апічелла.

«Справжнє кохання» – збірка з 11 пісень про «головне почуття» і «вразливість людського серця». Це не перший спільний альбом Апічелла і Берлусконі. Робота над ним насправді велася вже давно, проте через зайнятість автора текстів сильно затягнулася.

Раніше ЗМІ повідомляли про пристрасть до співу Берлусконі, який у молодості виступав на круїзних лайнерах, проте публічно він завжди віддає перевагу Апічеллі, з яким познайомився на початку 2000-х років в одному з неаполітанських ресторанів.

Послухавши його виконання, як згадує музикант, екс-прем’єр був вражений глибиною його голосу і багатими знаннями всіх неаполітанських пісень, включаючи середньовічні. Як раніше розповів сам Апічелла, «всі пісні Берлусконі – про кохання».

«Він їх складає під мене, мій голос, під мою музику», – розповів виконавець. Кліп на одну з композицій з нового альбому вже з’явився в інтернеті.

Раніше, 3 листопада повідомлялося, що Сільвіо Берлусконі відклав випуск свого нового музичного диска через економічну і політичну кризу в країні.

Пісня з нового альбому Берлусконі.

УНІАН